Вітаю! Давайте знайомитись.

Мене звати Олександр Борисович. Я 11 років займався оффлайн навчанням дітей (тобто працював в школі), а зараз займаюся онлайн освітою учнів. Випускаю на власному youtube-каналі «Топ школа» відеоуроки з математики з 4 по 11 клас та трішечки фізики.

На каналі на даний момент вже випущено понад 320 відеоуроків. Канал входить до Топ-100 україномовних yotube-каналів та посідає 4 місце серед освітніх (за версією Маніфест).  Всі відеоуроки авторські. Відповідають чинній навчальній програмі. Зроблені у вигляді презентацій, містять теоретичну частину, розв’язання прикладів і проходження тестування за темою, що вивчається.

І я безмежно вдячний тим людям, котрі підтримують проект коментарем, вподобайкою, розповсюдженням, гривнею. Для мене це важливо! Це надихає і дозволяє рухатись далі. Це моя власна ідея, яку реалізовую самотужки. Відеоуроки створюю у вільний час.

Комерційне використання відеоуроків без придбання дозволу в автора – заборонене!

Для загальноосвітніх шкіл мої відеоуроки були, є і будуть безкоштовними.

Приємного перегляду, міцних знань та високих балів!

З повагою, Олександр Борисович.